Kelab Sukan Dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK) | FACULTY OF ENGINEERING
» LINKAGES » Community programs » Kelab Sukan dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK)

Kelab Sukan dan Sosial Fakulti Kejuruteraan UPM (KSSFK)

 

 

LATAR BELAKANG 

Kelab Sukan Dan Sosial, Fakulti Kejuruteraan (KSSFK) ditubuhkan pada tahun 2007 juga merupakan sebuah kelab yang berdaftar di bawah Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Malaysia dan ditadbir mengikut Akta Pertubuhan 1966 dan peraturan-peraturan pertubuhan 1984.

Sehingga kini, KSSFK mempunyai seramai 238 orang ahli dalam kategori pengurusan dan profesional (P&P) serta sokongan yang berdaftar dan bergerak secara aktif.

Aktiviti-aktiviti yang dijalankan oleh pihak kelab termasuklah aktiviti yang berbentuk sukan, sosial dan kebajikan. Antaranya adalah mendaki gunung/bukit, program suaikenal dikalangan pegawai fakulti, program sumbangan berupa pakaian dan tunai kepada individu atau badan-badan kebajikan yang memerlukan, Iftar Ramadhan, Sambutan Hari Raya Fakulti Kejuruteraan, Sukaneka, Treasure Hunt, Karnival Sukan, Hari Keluarga, seminar dan pelbagai lagi aktiviti  yang menarik.

YURAN DAN KEAHLIAN

Yuran Masuk      : RM 20.00
Yuran Tahunan  : RM 20.00

Muat Turun : BORANG KEAHLIAN KSSFK

LAMAN SESAWANG (FACEBOOK)

    https://www.facebook.com/kssfk.upm/ 

 


AKTIVITI TERKINI

Program Tahun 2018 :

 






Program Tahun 2017 :

zfk  FUNRUN  

 


Carta Organisasi

Jawatankuasa KSS 2020-2022

Presiden 

Dr. Mohd Zuhair Mohd Nor
03-9769 4303
zuhair@upm.edu.my                                                                                                                                             

 

Naib Presiden 

Dr. Shafreeza bt. Sobri
03-9769 4456
shafreeza@upm.edu.my                                                                                                                                             

Setiausaha

Pn. Hasnizah binti Haji Saad
603-9769 6377
s_hasnizah@upm.edu.my

Pen. Setiausaha

Cik Nurul Farhana @ Kumalasari Abdul Aziz
603-9769 6256
n_farhana@upm.edu.my

Bendahari

Pn. Nor Hasni binti Zahari
03-9769 4391
z_hasni@upm.edu.my

Pen. Bendahari

Pn. Nor Azwanida Abd. Khalid
03-9769 4484
norazwanida@upm.edu.my

Pengurus Penerbitan & Publisiti

Cik Norizzaida Ahmad
03-9769 4439
norizzaida@upm.edu.my

Pembantu AJK Penerbitan & Publisiti

Cik Norliyana Abd. Karim
03-9769 6252
norliyana_karim@upm.edu.my

Pengurus Kebajikan

Prof Madya. Dr. Maryam bt. Mohd. Isa
603-9769 4363
maryam@upm.edu.my

Pembantu AJK Kebajikan

En. Farizal Muzammil Abd. Wahab
03-9769 6267
muzammil@upm.edu.my

Pengurus Sukan

En. Khairul Azman Rosli
03-9769 4481
khairulazman@upm.edu.my

Pembantu AJK Sukan (Staf Lelaki)

En. Fathullah Hakim Md. Marham
03-9769 6445
fathullah@upm.edu.my 

Pembantu AJK Sukan ( Staf Perempuan)

Pn. Fazreena Mohd Ali Napiah
03-9769 4432
fazreena@upm.edu.my

nora

Pengurus Sosial

Pn. Cik Nora Abdullah
03-9769 4462
a_nora@upm.edu.my

Pembantu AJK Sosial

Pn. Zuriawati Mohamad
03-9769 6 6495
zuriawati@upm.edu.my

Pengurus Hal Ehwal Wanita

Cik Nor Atiqah Tanda
03-9769 6452
noratiqah@upm.edu.my

Pembantu AJK Hal Ehwal Wanita

Pn. Juliana Abdul Hak
03 - 9769 4098
ah_juliana@upm.edu.my

 

 

Updated:: 27/01/2021

MEDIA SHARING

FACULTY OF ENGINEERING
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397696262
0397694488
CVHDKA4~