Staff Directory | FACULTY OF ENGINEERING
» ABOUT US » Occupational Safety and Health » Staff Directory

Staff Directory

Senarai Jawatankuasa

Pengerusi JKKP
(Dekan)
Profesor Ir. Dr Mohd Khairol Anuar b. Mohd Ariffin 
Tel: +603 - 9769 6262
Faks: +603 - 9769 4488
E-mel: khairol@upm.edu.my
                                                                                                                                                      

Timb. Pengerusi JKKP
(Timb. Pendaftar)
Puan Lailawati Binti Bakar
Tel : +603 - 9769 4098
E-mel : ilawati@upm.edu.my

 

Setiausaha JKKP
(Penolong Pendaftar)

En. Wan Zaharuddin bin Wan Abdullah
Tel: +603 - 9769 6282
E-mel:wzahar@upm.edu.my
SHAM Pegawai Pelaksana KKP
(Penolong Jurutera )
En. Mohd Hisham Ali
Tel : +603-9769 1981 
E-mel : mhasham@upm.edu.my
 

Wakil Majikan Pej. Dekan & Bahagian
(Jurutera UPP FK)
En. Mohd Aswad bin Abdul Rahman
Tel: +603 - 9769 4391
E-mel: m_aswad@upm.edu.my

malina Wakil Majikan Jabatan KAA
(Jurutera)
Cik Normalina Jamaluddin 
Tel: +603 - 9769 4460
E-mel: no.j@upm.edu.my
azlia Wakil Majikan Jabatan KAW
(Jurutera)
Pn. Azzlia Mohd Unaini 

Tel: +603 - 9769 4444
E-mel: azzlia@upm.edu.my
izhwan Wakil Majikan Jabatan KBP
(Pegawai Sains)
En. Mohd Izhwan Muhamad 
Tel: +603 - 9769 4405
E-mel: izhwan@upm.edu.my

Wakil Majikan Jabatan KEE
(Jurutera)
Cik Siti Noradhlia Tukijan
Tel: +603 - 9769 4473
E-mel: noradhlia@upm.edu.my

azlia Wakil Majikan Jabatan KKA
(Jurutera)
Pn. Azzlia Mohd Unaini 
Tel: +603 - 9769 4444
E-mel: azzlia@upm.edu.my

Wakil Majikan Jabatan KKK
(Jurutera)
Cik Siti Noradhlia Tukijan
Tel: +603 - 9769 4473
E-mel: noradhlia@upm.edu.my

malina Wakil Majikan Jabatan KMP
(Pegawai Sains)
Cik Normalina Jamaluddin 

Tel: +603 - 9769 4460
E-mel: no.j@upm.edu.my
izhwan Wakil Majikan Jabatan KPM
(Pegawai Sains)
En. Mohd Izhwan Muhamad 
Tel: +603 - 9769 4405
E-mel: izhwan@upm.edu.my
Wakil Pekerja Pej. Dekan & Bahagian
(Penolong Jurutera UPP)
Muhammad Nurshafiq Bin Mohd Abidin
Tel : +603-9769 4489
Emel : m_nurshafiq@upm.edu.my

Wakil Pekerja Jabatan KAA
(Penolong Jurutera Jabatan KAA)
En. Saffairus Salih
Tel: +603-9769 6469
E-mel: saffairus@upm.edu.my

zakaria

Wakil Pekerja Jabatan KAW
(Penolong Jurutera Jabatan KAW)
En. Wan Zakaria Wan Yusoff 

Tel: +603 - 9769 1585
E-mel: wzwy@upm.edu.my

Wakil Pekerja Jabatan KBP
(Penolong Jurutera Jabatan KBP)
Muhammad Azlan B. Othman
Tel:+603-9769 1590
E-mel:m_azlan@upm.edu.my 

Wakil Pekerja Jabatan KEE
(Penolong Jurutera Jabatan KEE)
En. Ahmad Shah Rizan Abdul Kadir
Tel:+603-9769 1594
E-mel:ashah@upm.edu.my

 

termizi

Wakil Pekerja Jabatan KKA
(Penolong Jurutera Jabatan KKA)
En. Termizi Zakaria 

Tel: +603 - 9769 1596
E-mel: termizi@upm.edu.my

SHAM

Wakil Pekerja Jabatan KKK
(Penolong Jurutera Jabatan KKK)
En. Mohd Hisham Ali
Tel: +603 - 9769 1981 
E-mel: mhasham@upm.edu.my

Wakil Pekerja Jabatan KMP
(Penolong Jurutera Jabatan KMP)
En. Mohd Hafizul Hashim

Tel: +603 - 9769 6471
E-mel: mohdhafizul@upm.edu.my

Wakil Pekerja Jabatan KPM
(Penolong Jurutera Jabatan KPM)
En. Shahrulrizal Zakaria

Tel: +603 - 9769 6276
E-mel: shah_zakaria@upm.edu.my

Pakar Rujuk Bidang Awam
(Pensyarah Jabatan KAW)
Dr. Mohd. Shahrizal b. Ab Razak 
Tel: +603 - 9769 4466
E-mel: ar_shahrizal@upm.edu.my

Pakar Rujuk Bidang Elektrikal
(Pensyarah Jabatan KEE)
Prof. Madya Ir. Dr. Mohammad Lutfi b. Othman
Tel: +603 - 9769 6325
E-mel: lutfi@upm.edu.my

Pakar Rujuk Bidang Kimia
(Pensyarah Jabatan KKA)
Dr. Mohamad Syazarudin bin Md Said
Tel: +603 - 9769 4475
E-mel: syazarudin@upm.edu.my

 

 

Pakar Rujuk Bidang Mekanikal
(Pensyarah Jabatan KMP)
Prof. Madya Dr. Eris Elianddy b. Supeni
Tel: +603 - 9769 6333
E-mel: eris@upm.edu.my 

nazri

Penyelaras Sisa Kimia
(Penolong Jurutera Jabatan KKA)
En. Adli Nazri Mohd Kassim 

Tel: +603 - 9769 4463
E-mel: adlinazri@upm.edu.my 

Penyelaras e-Waste
(Penolong Jurutera UPP)
En. Ismar Hanif Jumain
Tel: +603 - 9769 4441
E-mel: ismar@upm.edu.my

sham

Pekerja Sinaran PTJ
(Penolong Jurutera Jabatan KKA)
En. Norisham Abdul Wahab
Tel: +603 - 9769 6472
E-mel: norisham@upm.edu.my

termizi

Penyelaras Sisa Klinikal

En. Termizi Zakaria 
Tel: +603 - 9769 1596
E-mel: termizi@upm.edu.my

 

 

Updated:: 23/06/2022 [ahmadadib]

MEDIA SHARING

FACULTY OF ENGINEERING
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397696262
0397694488
CVHDLAK~