Staf Sokongan | FAKULTI KEJURUTERAAN
» JABATAN » Jabatan Kejuruteraan Biologi dan Pertanian » Staf sokongan

Staf sokongan

Pegawai Penyelidik

En. Ezrin Mohd Husin
B.E. (Biological And Agricultural) (UPM)
Tel:+603-9769 4663
E-mel:ezrin@upm.edu.my

Pegawai Sains
ILI Cik Suhaili bt. Othman
B.E. (Biological And Agricultural) (UPM)
Tel:+603-9769 4341
E-mel:aili@upm.edu.my
Setiausaha Pejabat
 diyana Pn. Nordiyana bt. Abd. Razak
Tel:+603-9769 4455
E-mel:nordiyana_ar@upm.edu.my
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
 mas Pn. Siti Masitah bt. Samsuddin
Tel:+603-9769 6424
E-mel:smasitah@upm.edu.my

Tanggungjawab:
1.Akademik & HEPA

 

Cik Siti Khalilah Bt. Mohamad Solehin
Tel:+603-9769 4665
E-mel:khalilah_m@upm.edu.my


Tanggungjawab:
1.Siswazah

Penolong Jurutera
 zainal En. Zainal Abidin b. Abdul Ghani
Tel:+603-9769 4666
E-mel:zainalag@upm.edu.my

Tanggungjawab:
 
1.Makmal Kuasa & Sistem Tenaga
 hamed En. Abdul Hamed b. Hj. Abdul Manaf
Tel:+603-9769 1588
E-mel:abdhamed@upm.edu.my

Tanggungjawab:
 
1.Bengkel Teknologi
 ghazali

En. Ghazali b. Kassim
Tel:+603-9769 6450
E-mel:zalie@upm.edu.my

Tanggungjawab:
1.Makmal Sistem Maklumat Spatial

 nuar En. Hairul anuar b. Abd Mubin
Tel:+603-9769 4667
E-mel:m_hairul@upm.edu.my

Tanggungjawab:
1.Makmal Kejuruteraan Pengairan, Penyaliran & Infrastruktur Pertanian
 sabri En. Mohd. Sabri b. Hassan
Tel:+603-9769 1589
E-mel:mh_sabri@upm.edu.my

1.Makmal Kesekitaran Biosistem
2.Makmal Pemprosesan Bahan Bio
 sabri

En. Mohamad Hafis b. Ramli
Tel:03-9769 4668
E-mel:mhafis@upm.edu.my

Tanggungjawab:
1.Makmal Pemuliharaan Tanah & Air

zalan Muhammad Azlan B. Othman
Tel:+603-9769 1590
E-mel:m_azlan@upm.edu.my 

Tanggungjawab:
1.Makmal Jentera Pertanian
 roshdi

En. Mohd. Roshdi b. Zamri
Tel:+603-9769 4669
E-mel:roshdi@upm.edu.my

Tanggungjawab:
1.Makmal Rekabentuk Jentera

Pemandu
 tajul

En. Tajul Urus Osman
Tel:+603-9769 4670
E-mel:tajulurus@upm.edu.my 

 

 

Kemaskini:: 16/01/2019 [amirahsyahira]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI KEJURUTERAAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397696262
0397694488
B1566795749